Vreau sa știu dacă sunt predispusă la cancer ?

Cancer

Postata de Anna M cu un an in urma.

Buna ziua!
Am 23 de ani…dar recent au început sa îmi iasă multe bubițe la început am crezut ca sunt coșuri deși eu nu am avut probleme cu acnee sau ceva de genul… mai ales pe corp…și am un semn de mama pe spate mai măricel care de 2 zile a început sa fie tare sensibil și are o roșeața mică pe margini… și chiar azi am observat ceva bubițe ciudat pe mâna foarte ciudate…
Poate fi cancer de piele?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Alunite--negi-si-keratoze/alunitele-cand-sa-ne-alarmami_1397