vindecare sau mai multi ani de viata

Cancer

Postata de ANONYMA cu 10 ani in urma.

buna ziua. tatal meu , a fost diagnosticat cu hepatocarcinom lin 2008. din 2009 a fost plecat in Franta la sora mea si a ramas acolo sub tratament, chemoembolizare si nexavar. in 2011 august era in tratament cu nexavar si a inceput lichidul in burta(ascita).ni anul 2013 martie i-a fost oprit nexavarul , a mai facut o chemoembolizare in luna mai , apoi in iunie 2013 au aparut si la plamani .IN iunie a fost operat la Marseiile de hernie de buric si dupa asta...........au aparut oboselile, ascita o facea cam la 3 saptamani, insa cam tusea .....si nu i-a fost prescris niciun alt tratament oncologic sau naturist.In noiembrie a fost operat la vertebra de la mana dreapta insa de atunci starile sunt din rau in mai rau.Acum e fffff rau chiar in spital cu ochii galbeni ,cu aerosoli,ffff slabit ,nu prea mai stie.....ce credeti ca mai poate fi facut?

Raspunsuri (2)

alina

acum 9 ani

Am nevoie de nexavar 200 pentru continuare tratament.0723024417

ionela

acum 9 ani

Cumpar nexavar 200 mg. contact [email protected]