URGENT Oncolog bun in Constanta

Cancer

Postata de smocky cu 9 ani in urma.

Buna ziua, pe 16 iunie tatal meu a fost operat de plamani la Bucuresti si ieri am reusit sa intram in posesia rezultatelor biopsiei a caror concluzie este carcinom slab diferentiat, posibil melanom. Se cere efectuarea unor teste pentru determinarea histiogenezei tumorale. Tatal meu are si mari probleme cu inima si deplasarile lungi il obosesc foarte tare. Cunoaste cineva un oncolog bun in Constanta? Trebuie sa mergem la control la Bucuresti peste 2 saptamani dar pana atunci vrem sa mergem la un oncolog si tata nu ar suporta 2 drumuri consecutive. Am uitat sa mentionez ca locuim in Tulcea. Multumim anticipat tuturor celor care pot sa ne ajute

Raspunsuri (4)

Gloria Enache

acum 9 ani

iti recomand tratamentul cu zeolit lichid dhq, oxy dhq si ph balancer. Daca este slabit, sfatul meu este sa nu face citostatice. Nu cred ca i-ar rezista organismul.

Zeolitul lichid elimina celula canceroasa, oxy dhq oxigeneaza celula sanatoasa si ph balancer regleaza nivelul ph-ul sangvin.

Sanatate!

smocky

acum 9 ani

multumesc frumos! multa sanatate!

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Daca trimiteti rezultatele la grupul nostru de oncologie va putem oferi informatii exacte.

http://ferm4.info/form/view.php?id=15027
sau pe email: [email protected]

GuestUser

acum 8 ani

Dl doctor Visinescu