Unde pot gasi seminte de urzica???

Cancer

Postata de DDA311 cu 11 ani in urma.

Socrul meu are cancer pulmonar si un doctor din turcia care l-a tratat i-a dat sa ia seminte de urzica plus alte ingrediente ,pe care le-am gasit, dar seminte de urzica am cautat pe google, la plafar ,nu am gasit nicaieri si am nevoie urgent! Stie cineva? Multumesc

Raspunsuri (2)

mignolle

acum 11 ani

Buna! Te rog spune-mi ce alte ingrediente a luat socrul tau! Mama e f bolnava de cancer. Nici ea nu face tratamente chimio, ci doar naturiste, dar nu se simte bine. Vreau s-o ajut sa mai traiasca. Te rog mult! Multumesc anticipat! [email protected]

morosanu

acum 8 ani

Văd că nu ați primit răspunsul, sau l-ați primit prin e-mail? M-ar interesa si pe mine celelalte ingredinte (contact pe FACEBOOK, pe chat, IDul meu este Vasile Danci Morosanu). Mulțumesc!