unde pot gasi carmustine?

Cancer

Postata de Albu Nicoleta cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Am nevoie urgenta de 5 fiole de carmustine 100mg, ma poate ajuta cineva sa le gasesc? tel.0755968277 Mutumesc anticipat

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Carmustine 100mg este retras in EU din 2012, si pe numele BICNU 100 retras din 2014.
La GB mai se gasee si folosim la GBM, fabricat de Emcure Pharma UK Ltd., pretul este 120 EUR/ 1 fiola.
Daca doriti comand va rog sa ma contatctati la mail: [email protected]

Albu Nicoleta

acum 9 ani

Am gasit fiolele si le-am comandat deja. Va multumesc frumos oricum