Un sfat

Cancer

Postata de CrinaCris cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
As avea nevoie de un sfat, sau mai bine zis de o indrumare. Bunicul meu este diagnosticat in principal cu tumora rectala amp**ara mijlocie, iar celelalte diagnostice adenocarcinom prostatic operat cu cu determinari secundare hepatice, proces de condensare pulmonara stg neoplasm sigmoidian operat.
Acum am adoptat pe langa tratamentul cu tramadol si alte medicamente prescriese de la oncologie, si unul naturist pt aceasta problema.
Ce sanse sunt ca bunicul meu sa mai traiasca?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Nimeni nu va poate raspunde la aceasta intrebare, cel putin nimeni care nu cunoaste pacientul direct. Tratamentul naturist oricum nu va juca un rol altul decat placebo, sper ca v-ati consultat cu medicul inainte sa ii dati altceva decat medicamentele prescrise. Din pacate ac***a in vedere metastazele si varsta banuiesc inaintata, sansele nu sunt foarte mari insa trebuie sa aveti speranta si sa ii prelungiti viata cat se poate de mult si de frumos.