TV

Cancer

Postata de MariaPopa20 cu 9 ani in urma.

Buna ziua! Tatal meu a fost operat si diagnosticat cu tumoare vezicala superficiala G2 in urma cu ceva timp. Acum 4 zile a inceput tratamentul cu vaccinurile BCG, iar aseara a avut frisoane, temperatura.. Este grav? Credeti ca ar trebui sa mearga la medic sau sa astepte pana saptamana viitoare cand va merge sa faca vaccinul? Durerile de cap sunt cauzate tot de tumoarea vezicala? Va multumesc anticipat si ma scuzati de deranj!

Raspunsuri (5)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Vaccinul BCG poate declansa efecte secundare.
Ce tip de BCG folositi?
- BCG MEDAC
- CALGEVAX
- sau alte feluri?

MariaPopa20

acum 9 ani

CALGEVAX

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Langa Calgevax si BCG MEDAC in fiecare data recomandam si terapia noastra alternativa.

MariaPopa20

acum 9 ani

La ce terapie va referit?

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Noi, adica grupul nostru se foloseste o terapie experimentala, bazata de plante naturale - fermentate.
(Aici puteti informa: http://webshop.ferm4.info/ferm4, sau la emailul particular: [email protected])