tumora intramedulara

Cancer

Postata de bogdan dumitru cu 12 ani in urma.

ma numesc BOGDAN in anul 2010 am fost diagnosticat cu tumora intramedulara Am facut 2 operati si este tot mai rau nu pot sa mai merg Daca mai este cineva cu asemenea diagnostic vreau sa scrie pe forum. MULTUMESC!

Raspunsuri (7)

Andrei Marian

acum 11 ani

Am avut acest diagnostic. Mai multe detalii ??? Mai este activ acest forum ?

dana

acum 11 ani

Mai traiesti Bogdan? Daca da, si citesti raspunsul asta, da un semn de viata. Sotul meu are aceeasi problema. E foarte greu.

elenac

acum 11 ani

dana s a operat sotul tau? cum e?

MOCANU MIRELA

acum 10 ani

TATA MEU ESTE OPERAT DE TUMOARA INTRAMEDULARA EXOFITICA SI AS DORI SA STIU CE SANSE ARE SI DE CARE CANCE3R ESTE

MOCANU MIRELA

acum 10 ani

TATA MEU ESTE OPERAT DE TUMOARA INTRAMEDULARA EXOFITICA SI AS DORI SA STIU CE SANSE ARE SI DE CARE CANCE3R ESTE

ionica

acum 8 ani

Bogdan am acelasi diagnostic terog suna ma sau mail [email protected] tel 0727849733

ionica

acum 8 ani

Bogdan am acelasi diagnostic terog suna ma sau mail [email protected] tel 0727849733