tumora esofaringiana

Cancer

Postata de mirelatosa cu 13 ani in urma.

Tatal meu are Tumora esofaringiana.Doresc sa stiu ce trbuie facut in acest caz?Ce tratamente post operatori se pot face?

Raspunsuri (2)

riciu

acum 13 ani

buna mirelatosa ! tatal tau s-a operat deja ? daca s-a operat in mod normal tb stabilit de medicul oncolog tratamentul pe care tb sa-l faca dupa operatie . eu stiu ca se fac cateva cure de citostatic preventiv ! sanatate multa !

mirelatosa

acum 13 ani

inca nu s-a operat urmeaza sa mergem la Cluj si sa vedem ce e de facut