tumoare maglina a bronhiilor

Cancer

Postata de kya16 cu 10 ani in urma.

Tatal meu a fost diagnosticat cu Tumoare Maglina a Bronhiilor, imi puteti spune ce inseamna? cat e de grav, daca se poate trata?

Raspunsuri (4)

Manea Mirela

acum 10 ani

depinde de stadiul in care se afla tatal tau. Iti recomand un pachet pentru eliminarea celulei canceroase, stoparea evolutiei cancerului, oxigenare celulara si reglarea nivelului ph-ului. Pachet are in compozitie 3 produse: zeolit lichid imbunatatit cu DHQ, Oxy Dhq si Ph balancer. Sunt carti in librarii care vorbesc de capacitatile acestor 3 produse

didina

acum 10 ani

De unde se cumpara aceste produse? Am citit si eu intr-o carte despre ele

Alina

acum 10 ani

www.vipmed.ro

Cere inca o parere
Specialistii Vipmed intermediaza servicii complete de consult, investigatie si evaluare medicala, consiliere si plan de tratament prin colaborarea cu clinici si medici specialisti de top din strainatate.

Manea Mirela

acum 10 ani

ekilibrium .ro