Tratare cancer de oase

Cancer

Postata de cu 15 ani in urma.

Aveti idee de unde se poate cumpara medicamentul immunarc forte? I-a fost prescris socrului meu impotriva cancerului de oase.
Va multumesc!

Raspunsuri (3)

carmen658

acum 15 ani

Buna Alina,
Sper din tot sufletul sa te ajute aceasta adresa -
Biofarmgroup, Biofarm doo
Vladimira Popovica 32,
11000 Belgrade
Serbia
Tel.: +381 11 21 39 77 2
Fax: +381 11 31 17 81 3
[email protected]

Florian Alex

acum 15 ani

Alina, sper ca socrul tau urmeaza si chimioterapie sau alt tratament recomandat de medic (daca situatia este avansata). Medicamentul specificat de tine mareste rezistenta organismului in lupta cu cancerul, dar nu rezolva problema.

nicoleta

acum 13 ani

as vrea sa stiu daca am un inceput de cancer de oase am 35 de ani si de la brau in sus sunt f sp***a mi se vad coastele,ma dor umerii si incheieturile la maini obisnuiesc sa mi pocnesc toate oasele altfel ma inchilozez si ma dor ma doare si coloana de fapt ma dor toate de la brau in sus ce poate fi? multumesc