Tratamentul tumorilor carcinoide gastrointestinale: Informatii pentru pacient

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

bunicul meu este bolnav de cancer de colon,de 10 nu a mai mancat nimic,bea numai apa,scaun nu mai are,de urinat mai poate urina,urina e de culoare galben inchis,e foarte tulbure,il doare toate,oasele,tesuturile,dak il atinge cineva pe corp il doare,ma intreb dak mai are vreo sansa,macar una mica,va mult si ast un rasp cat mai rapid k e foarte bolnav,nu stiu cat mai rezista :(

Raspunsuri (1)

da0040732415726

acum 7 ani

Cumpar urgent pentru fratele meu, rog seriozitate doar persoane din Bucuresti. Fara speculanti sau intermediari. Email ***@ adresa_web_filtrata