Tratament

Cancer

Postata de MaricelaPanainte cu 10 ani in urma.

As dori sa aflu informatii despre Agaricus(ciuperca lui Dumnezeu in termeni pop**ari).As fi curioasa daca a luat cineva acest supliment si care sunt rezultatele!

Raspunsuri (2)

agaricus

acum 10 ani

Sper sa nu faci p***aa sa iei aceasta ciuperca toxica ca suplement !
Ciuperca asta este toxica ! Si nicidecum ciuperca lui Dumnezeu, ci a lui Satan.
Orice otrava, in doze diluate si luate special pt. anumite afectiuni poate deveni remediu.
Asa este nu numai cu ciuperca asta ci cu orice planta toxica sau vindecatoare. Insa
daca nu este potrivita bolii si nu este luat ain dozele potrivite in loc sa fie medicament ea este otrava.
Asa ca lasa ideea asta p***a de a incerca o ciuperca toxica, caci efectele ei sunt foarte periculoase.

MaricelaPanainte

acum 10 ani

De ce sunteti asa inversunat?Ati trait o experienta luand acest supliment?Eu caut niste explicatii....