tratament recidiva cancer col uterin!

Cancer

Postata de Maricica49 cu 10 ani in urma.

am nevoie de ajutor! spuneti mi va rog un tratament pentru recidiva la col uterin! am fost operata acum 11 ani si am o posibila recidiva locala. saptamana aceasta ma voi duce la un control RMN pentru stabilirea diagnosticului. Va multumesc

Raspunsuri (2)

Dorina

acum 10 ani

este important sa ai un regim de viata sanatos. Sa iti faci sucuri din fructe si legume

Tratarea cancerului prin metoda Rudolf Breuss

Amestecul de sucuri:

3/5 sfecla rosie
1/5 morcovi
1/5 bulb de telina
putina ridiche neagra, mai ales coaja
un cartof mic

Exemplu: 300g sfecla rosie, 100g morcov, 100g bulb de telina, 50g ridiche neagra, un cartof mic cat un ou sau, daca nu este suportat, un ceai de coaja de cartofi, baut rece.

Suplimentar poti folosi tratament cu ultra zeolit lichid, oxy dhq si ph balancer. Ajuta foarte mult la eliminarea celulei canceroase si la stoparea evolutiei cancerose

Maricica49

acum 10 ani

va multumesc din suflet, sa va dea Dumnezeu sanatate!