testicule

Cancer

Postata de mehai cu 12 ani in urma.

buna am o problema cand pipai testiculul drept simt o mica unflatura p el care o fi cauza?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Poate fi un nodul. Ar fi bine sa va vada un medic.

mehai

acum 12 ani

asta artrebui sa ma ingrijoreze sau nui ceva asa grav?

paul@@

acum 12 ani

Buna,si sotul meu a avut asa ceva,a fost la medic ,nu era nici un nodul,si dupa un tratament cu Voltaren supozitoare,1 seara i-a trecut....dar asta nu inseamna ca nu poti sa consulti un medic...

Laura

acum 12 ani

Nu vreau sa te sperii,dar ar fi bine sa te vada un medic.Sotul meu a avut o problema asemanatoare,doar ca la el s-a inflamat tot testiculul,iar diagnosticul a fost cancer testicular.Curaj si sanatate!

Costi

acum 9 ani

Buna, de vreo 5 zile am o usoara durere testiculara, am luat niste analgezice insa durerea doar sa ameliorat, insa nu a disparut; care ar fi cauza si ce ar trebui sa fac?