Tatăl meu a fost diagnosticat cu cancer pulmonar acum 1 săptămână si metastaze la cap,se mai poate face ceva?

Cancer

Postata de MembruMobileApp1506152152 cu 6 ani in urma.

Acum o saptamana tara a fost diagnosticat cu cancer pulmonar si metastaze la cap (12 tumori),nu a avut nici.un simptom care sa ne dea de bănuți dar ca uneori il durea capul ,dar lua niste pastile si.i trecea,însă in ultimul timp nu l.au mai lăsat durerile si.a fost nevoit sa meargă la doctor, a facut tomograf si Ct si i.au pus acest diagnostic,. Nu.i mai dau nici.o sansă suntem disperați nu stiu ce sa mai fac😢😭😭

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cancer/optiuni-terapeutice-in-cancerul-pulmonar_5832