supravietuieste cineva de cancer

Cancer

Postata de membru230135 cu 11 ani in urma.

fetita mea a fost diagnosticata cu chisturi maligne am operato si face chimioterapie dupa 4 cicli de chimio ne zis ca bine credeti ca va trai de marti incepem a 2 cura de citostatice fetita mea se simte bine de la ele se coporta normal
supravietuieste cineva de cancer?

Raspunsuri (6)

Mirela1980

acum 11 ani

Buna ziua! Eu personal cunosc persoane care au supravietuit cancerului! Nu va pierdeti speranta!
Persoanele care au supravietuit au facut-o datorita unui super produs care se administreaza in cazuri de cancer. Acest produs se numeste Zeolit lichid. Daca doriti mai multe relatii si informatii despre produs ma puteti contacta la 0724885729 sau accesati www.***.

Cabinet Lacrima Naturii

acum 11 ani

Buna ziua.

Sunt persoane destule care supravietuiesc in urma unor suferinte atat de crunte.Dar trebuie incercat si facut pe orice cale se poate actiona pentru a distruce celulele.tumorale.SE poate actiona si cu terapii alternative cu specialisti pe medicina naturista. Va puteti face o programare pentru a ajuta distrugerea celulelor tumorale.tel.0744870194:0766488202

membru233582

acum 11 ani

incerarca produsele cozacplant mama sa facut bine dupa o cura cu aceste produse naturiste in 6 luni nu amai avut nimic analizele ia speriat si pe medici
http://www.cozacplant.ro/ sanatate

Costina Narcis

acum 11 ani

10. Nu stiu cum sunteti voi, dar eu ma tem cam de orice boala. E posibil sa fiu putin afectata si de ipohondrie, dar oricum.. De cancerul la san mi-e cel mai teama. Sora mamei mele a avut acesta boala si mi-e o frica de nu-i adevarat sa nu cumva sa o mostenesc si eu. Am fost si am vorbit cu medici, am fost la controale si nu s-a descoperit nimic inca. Diagnosticul cel mai detaliat l-am primit la ultimul control la Donna Medical Center unde m-a mai linsitit doamna Dr. Teodorescu. Am stat de vorba si a contat mult pt psihicul meu sa aud ca e posibil sa scap fara cancer la san din gura unui specialist. Frica tot imi mai e, dar parca nu atat de tare. Multumesc doamnei doctor pentru sprijin si sfaturi. Au insemnat mai mult decat credeti… Va recomand cu draga inima un control la dumneaei. Aici e site-ul www. Donna-medicalcenter.ro

Luca Mihaela

acum 11 ani

Iti recomand zeolitul lichid imbunatatit cu DHQ, Ph balancer si Oxy DHq. Am auzit de la mai multi medici din Tg Mures ca au efecte extraordinare in tratarea cancerului. Sanse sunt de supravietuire, insa trebuie sa incercati toate alternativele existente.

Ionut

acum 11 ani

Pentru a trece cu bine peste acest hop si a preveni alte probleme in viitor, va recomand sa ii procurati un supliment nutritiv natural, special conceput pentru copiii cu diverse tipuri de cancer. Ma puteti contacta pe e-mail: [email protected]