stie cineva un medic bun oncolog

Cancer

Postata de doramed cu 10 ani in urma.

cine ma poate ajuta va rog ceva detalii despre un medic bun oncolog la tg mures sau la cluj urgent

Raspunsuri (7)

Adrienne

acum 10 ani

Daca este vorba despre un medic oncolog chirurg, iti pot recomanda cu toata increderea pe dr. Mihai Muresan de la Institutul Oncologic Cluj-Napoca. Nr. tel. mobil personal 0744477266.

doramed

acum 10 ani

iti multumesc din suflet dar nu chirurg cum saa iti spun soacra mea a fost diagnostificata cu cancer la rinichi . a fost xtirpat rinichiul si de 2 luni io venit analizele dar nu io zis nimeni nimic doar acuma ca daca nu face raze mai traieste un an . eu nu vorbesc cu ea dar vad ca sotul meu sufera si nu stiu cum sa ajut am zis sa caut eu un oncolog bun si sal sun sa vedem ce zice

doramed

acum 10 ani

iti multumesc oricum ptr ajutor am cautat si pe internet dar nici nu stii ca se scriu tot felu de p***ai despre medici daca aflii ceva te rog lasami un nr de tel si te sun

doramed

acum 10 ani

iti multumesc oricum ptr ajutor am cautat si pe internet dar nici nu stii ca se scriu tot felu de p***ai despre medici daca aflii ceva te rog lasami un nr de tel si te sun

doramed

acum 10 ani

lam sunat dar a zis ca am nevoie de un chimioterapeut mersi inca odata

cam

acum 9 ani

Am nevoie de numele unui chirurg oncolog estetician ptr o interventie de tip carcinom bazo celular .Va multumesc

cam

acum 9 ani

la Cluj, am uitat sa specific.Va multumesc