sint disperata

Cancer

Postata de dienutatza cu 13 ani in urma.

tatal meu are cancer rinofaringian cu metastazela ganglioni,are dureri de cap si- ustura gitul ,nu poate minca nimic.Asi vrea sa stiu daca reteta monicai tatoiu este buna si ptr el

Raspunsuri (10)

ina

acum 13 ani

Care este reteta Monicai Tatoiu

deea

acum 13 ani

te rog frumos cauta-ma iti las id de mess:"deeaedy"vreau sa vb si tata e in acceasi situatie.te rog

dienutatza

acum 13 ani

ce fel de tatament face tatal tau?

daniela

acum 13 ani

va rog eu datimi si mie un raspuns sotul meu are scaune cu sange dar mult si in fiecare zii el spune cai nui nimic dar din cate am citit ma ^sperie asta e id-ul meu danutza_love_4you astept raspunsul

dienutatza

acum 13 ani

si tatal meu avea asa si era de la hemoroizi .Acum are o anemie foarte mare ptr ca a pirdut mult singe.Trebuie mers la doctor neaparat

vio

acum 13 ani

ai auzit de apa vie ? dupa cate am citit ar fi buna pentru tratarea cancerului.eu beau asa ceva si simt diferenta pentru problemele pe care le am eu.acum nu stiu daca este eficace si pentru cancer cu metastaza dar cred ca nu strica sa incerci.mult noroc

dienutatza

acum 13 ani

ce este si de unde o iau?
ajuta-ma te rog!!!!!!!!multumesc!

eugenia

acum 13 ani

buna! si socrul meu are cancer rinofaringian si are dureri de cap incontinu, pana azi se chinuia si manca dar de azi nu mai poate inghiti, e dureros sa-l vezi cum se stinge! de unde apa vie?

dienutatza

acum 13 ani

nu stiu ce este dar daca asi sti ca e buna as lua ptr tatal meu.Cine stie ce este sa-mi spuna si mie .Eugenia spune-mi te rog de ce nu mai poate inghiti socrul tau?
de durere sau ptr ca i-au crescut ganglionii?tatal meu bea doar lapte.Se lupta cu boala dar nu cred ca mai are sanse. Asi vrea macar sa nu mai suporte atita durere...

danielle

acum 13 ani

Pentru el este bun Tratament eficient helicobacter pilory, are colostrum, brocoli si mastic gum, le gasesti pe netten.ro sigur are bacterii "rele" in intestine