se poate trata

Cancer

Postata de davidutz cu 12 ani in urma.

are metastaze la coloana....la san.....la ficat...urmeaza kimioterapie de 5 ani...saptamana trecuta a inceput cu citostatic xeloda care nu i a priit in corp a facut alergie si i-a fost foarte foarte rau...cum putem trata metastazele...inca nu vrem sa o pierdem..mentioanez ca a inceput de san si sanul fiindu i extirpat....urmeaza tratament la fundeni...ne ati putea indruma si catre altcineva mai bun...pana luna trecuta a facut avastin

Raspunsuri (1)

Mihaela

acum 12 ani

Buna ziua,
Imi pare rau sa aud asemenea lucruri despre starea de sanatate a unui om. Va recomand sa administrati o cura de minim 3 luni de zeolit lichid imbogatit cu DHQ. Sa nu il luati concomitent cu chimioterapia, deoarece anuleaza toate efectele. Zeolitul este eficient pentru ameliorarea simptomelor si stagnarea cancerului. Dar acest tratament reactioneaza de la organism la organism. M-am documentat foarte mult in ultimul timp despre efectele zeolitului, si am vazut feedbak-uri de la alti oameni, care s-au simtit mai bine dupa aceasta cura. Cel mai important lucru este sa nu va pierdeti credinta in Dumnezeu ca doar el poate face intradevar o minune! Celelalte tratamente pot ameliora simptomele si uneori pot fi foarte eficiente in lupta impotriva cancerului!