Screeningul cancerului endometrial

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

eu zi de zi ma rog sa se gaseasc tratamentul hiv ptr k de multe ori eu stau cu frik in mine sa nu mor si sa nu fiu luata de langa cei dragii
asa k ar trebui sa se faca cat mai repede ceva dak tot asa se spune caa este de ce nu l pune e piata mai bine ma molipsesc de banii astia decat cu hiv credeti-ma k stiu ce e chiar dak nu se cvede pe mn dar se simte ptr k de multe ori sunt data la o parte din cauza bolii

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Mama mea (53 ani) a fost diagnosticata cu cancer endometrial, stadiul 2A. Spuneti-mi, va rog, care sunt prognosticurile in acest caz, odata cu radioterapia si operatia efectuate. Va multumesc!