Scaun tip creion

Cancer

Postata de Stefan333 cu 7 ani in urma.

Buna ziua , am 16 ani sunt baiat si am fost constipat timp de 2 luni si uneori sange pe hartie igienica scaun tip creion de 1 luna ,mancare nedigerata in scaun, uneori diaree , nu prezint hemoroizi, urinez frecvent , am facut analize de sange si totul a iesit ok si mi-e frica sa nu fie cancer la colon , astept un raspuns.
Va multumesc

Raspunsuri (5)

Stefan333

acum 7 ani

vreau sa stiu ce analize si teste sa fac pentru un diagnostic

Stefan333

acum 7 ani

astazi a fost prezent mucusul in w/c si in scaun poate da cineva un raspuns

Stefan333

acum 7 ani

si de cateva zile elimin involuntar scaun moale

AnaM

acum 3 ani

Buna ziua! Ati rezolvat problema?

StefanM

acum 8 luni

Salut,ai aflat ce ai.Si eu ma simt la fel.