scaun tip ,,creion''''

Cancer

Postata de hhr cu 9 ani in urma.

Buna, de cateva zile am scaune cu sange si uneori de tip ,,creion'''' . Poate fi cancer de colon? Am 17 ani....

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati medicul gastroenterolog pentru evaluare ( preferabil, colonoscopie). Nu este cazul sa va ganditi la cancer.

hhr

acum 9 ani

Asa voi face multumesc

victoras

acum 9 ani

Posibil sa ai o dischinezie biliara,adica bila sa iti functioneze anormal,in salturi...Scaunul tip creion,sunt sigura ca a aparut dupa o constipatie si un scaun tare. scrie-mi pe [email protected] si iti spun ce trebuie sa faci...