salut

Cancer

Postata de stef868686 cu 10 ani in urma.

am o problema la testiculu drept, la palpare se simte o biluta mica , ca un fel de bob de mazare , si imi e teama sa ma duc la medic sa nu aflu altele, miati putea spune ce ar putea fi, va multumesc pentru timpul acordat

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 10 ani

Posibil sa fie un hidrocel.Daca este atat de mic inseamna ca este de abia la inceput.Totusi este bine sa consulti medicul urolog, pentru ca daca va continua sa creasca poate sa-ti afecteze testiculul, deci nu amana consultul.Bafta!

stef868686

acum 10 ani

iti multumesc foarte mult .ma voi duce sa la consult cat mai repede, sarbatori cu bine

ROBERT

acum un an

Salut ce sa intimplat ai fost la doctor tia spus ce va ?