Sa fie cancer?

Cancer

Postata de 11111111111111 cu 11 ani in urma.

De cateva zile sora mea de aproape 50 de ani se confrunta cu o problema.Acum 2 -3 zile i-au aparut doua bubite in cavitatea bucala pe obraz.Initial am crezut ca s-a muscat dar nu isi aminteste.Apoi la o zi a ragusit .Astazi a vazut ca are o unflatura la gat sub maxilar.Nu cred ca este racita cu toate ca a mancat inghetata.Am vazut azi ca inghite cam greu.Nu stiu ce sa fac pentru ca nu vrea sa mearga la doctor , ma dispera si ma termina psihic.A avut o experienta neplacuta cu un doctor era sa moara.Ce sa fac?Crede-ti ca are cancer?Se poate vindeca?:((VA ROG SA MA AJUTA-TI:((

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 11 ani

Dupa descriere,cred ca este vorba despre o infectie a glandelor salivare,care poate fi bacteriana sau virala. Ar fi bine sa mearga la un medic stomatolog.