Recomandare medic

Cancer

Postata de Pojogu cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Am mare nevoie de sfaturile dvs. in legatura cu alegerea unui medic la Institutul de Oncologie I.C Cluj pentru tratarea unui cancer la tiroida .
Multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

printisuca

acum 12 ani

buna
nu inteleg cine ti-a pus diagnosticul ?? acest diagnostic se afla in urma unor analize mai amanuntite si a biopsiei ??acel medic care ti-a zis ca ai cancer la tiroida nu te-a indrumat ??
la bucuresti la institutul endocrin PARHON sunt medici foarte buni iti pot recomanda pe dr stanescu la care sunt si eu si eu am fost diagnostica ieri cu adenom tiroidian si paratiroida adica o tumoare la paratiroida AM fost speriata dar mi s-a explicat ca e operabil si dupa operatie o sa fie bine deja m-am programat pentru operatie stai linistit ca o sa fie bine

dana

acum 11 ani

Buna ziua

este cineva care imi da referinte despre o serie de doctori din bucuresti?. Pt un nodul la san, in proportie de 99% malign, trebuie facuta o operatie.
Ii cunoste cineva pe doctorii
Blidaru Alexandru
Bratila Cornel
Nicodin Ovidiu
Danila Eduard

Multumesc