Probleme cu somnul?

Cancer

Postata de Utilizator11643464185 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, situatia soacrei mele , 73 ani
Cancer de pancreas cu metastaze ficat si duoden, inoperabil
A inceput chimioterapia
Probleme cu somnul,nu poate dormi decat reprize scurte incat, nu se odihneste nicio noapte suficient
Am incercat ceaiuri, remedii naturiste
Nu ajuta
Am putea incerca ceva medicament mai puternic? Oncologul ne-a recomandat doar magnerot care nu ne ajuta
Multumesc, Sorina

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Insomnia-si-alte-tulburari-de-somn/tulburarile-de-somn-si-inaintarea-in-varsta_5932