pot fi pensionata?

Cancer

Postata de calciu_silvia cu 10 ani in urma.

Buna ziua! In 2010 am fost diagnosticata cu carcinom intraductal asociat cu carcinom invaziv ductalmi G2 mi s-a facut mastectomie radical modificata de tip madden,am facut chimioterapie,radioterapie si acum fac hormonoterapie cu tamoxifen, Sunt nascuta in 1961 -10 -27 si lucrez din august 1978,am lucrat 15 ani in grupa a doua,lucrez ca macaragiu. Va rog sa-mi spuneti daca pot fi pensionata de bola . Cu respect si multumiri!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru informatii sigura adresati-va centrului de expertiza medicala unde va vor spune xe criterii trebuie indeplinite.