poate fi cancer?

Cancer

Postata de priseaca cu 12 ani in urma.

va rog sa ma ajutati cu un diagnostic ac***a aceste
simptome:stare generala buna
-eczeme si mancarimi talpa si glezna care cedeaza la unguente si reapar
-unghii picioare calcifiate
-urme de sange pe hartia igienica zilnic
-eructatii dese si uneori balonare
-inmultirea cosurilor si alunitelor
-transpiratii
-uneori sangerari gingivale
-tuse matinala cu expectoratii
-deseori ochii injectati
-pulsul 90-110
-tensiunea 140/9 fluctuanta
(consum alcool zilnic-2-3 cutii de bere sau 500-1000ml vin roze de casa)

Raspunsuri (1)

sari

acum 12 ani

un medic poate sa te ajute, cel de familie.
Daca esti constipat, cauta sa mananci lucruri care sa te ajute sa elimini toxinele, alimente verzi, crude, varza, spanac,etc.Sangerarile pot fi si de la hemoriozi, daca esti constipat.Toate se vor rezolva de la sine. Un psiholog poate ti-ar fi de ajutor, caci esti speriat si conform Noii Medicini Germanice, toate afectiunile fizice au la baza blocaje emotionale. Poate a fost ceva in viata ta in ultima perioada, care sa te fi facut sa se agraveze problemele tale. Cu ajutorul unui psiholog le vei rezolva.
fa si ceva sport, inot, mergi in spatii verzi si respira aer curat, caci de multe ori si alergiile la anumiti factori pot sa iti da acesta reactii.
Sanatate