picatura de lichid in pelvis

Cancer

Postata de valentina173 cu 9 ani in urma.

Sunt operata de neoplasm de col uterin in 2010, cu histerectomie totala.Am facut astazi un ecograf endovaginal si d-na doctor a precizat ca am doar o picatura de lichid, in rest totul e bine. Ce semnifica existenta acestei picaturi de lichid si ce trebuie facut?
Astept un raspuns avizat. Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Daca medicul a precizat o stare buna nu aveti de frica nimic. Trebiue sa aveti incredere in medicul dumneavoastra.
Daca doriti un raspuns precizat de la noi va rog sa incarcati analizele medicala la:
http://ferm4.info/form/view.php?id=15027

valentina173

acum 9 ani

Multumesc frumos
Galaoan