Pareri despre Dr. Pantazescu Adrian Nicolae

Cancer

Postata de Mirea Bogdan cu 9 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare si asi vrea daca se poate sa primesc cat mai multe pareri.
mama mea urmeaza sa fie operata de DL Dr Pantazescu Adrian Nicolae I.R.O. iasi ce parere aveti despre acest medic? Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Parerea me este sa aveti incredere in medicul...
Nu are rost sa cautati "sfaturi" sau opinii, pentru ca fiecare caz trebuie sa fie tratata ca un caz individual si asa fel cazurile sint individuale.
De acest aspect rezultatul unei intervenții chirurgicale este unica. Bine inteles colegi efectua interventia chirurgicala cu mare experienta, putem vorbi despre interventii rutina.

Apetri catalin

acum 7 ani

Asa este,fiecare pacient e cu particularitatile lui.Nu stiu cum este acest doctor,dar maine dimineata ma duc la el cu cateva analize facute,mama soacra,sa vedem ce sfat ne da.Am inteles ca este foarte intelegator si atent cu pacientii.Nu stiu,nu am programare dar o sa vad daca pot sa abordez o discutie cu dansul.Sant din Piatra Neamt si plec dimineata ca sa fiu la 8 la cabinet.O sa scriu maine.

Utilizator11534607948

acum 5 ani

In doua cuvinte:mi-a salvat viata!