Pareri despre Dr. Pantazescu Adrian Nicolae

Cancer

Postata de Mirea Bogdan cu 9 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare si asi vrea daca se poate sa primesc cat mai multe pareri.
mama mea urmeaza sa fie operata de DL Dr Pantazescu Adrian Nicolae I.R.O. iasi ce parere aveti despre acest medic? Va multumesc.

Adauga raspuns

Raspunsuri (3)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Parerea me este sa aveti incredere in medicul...
Nu are rost sa cautati "sfaturi" sau opinii, pentru ca fiecare caz trebuie sa fie tratata ca un caz individual si asa fel cazurile sint individuale.
De acest aspect rezultatul unei intervenții chirurgicale este unica. Bine inteles colegi efectua interventia chirurgicala cu mare experienta, putem vorbi despre interventii rutina.

Advertisement
Apetri catalin

acum 7 ani

Asa este,fiecare pacient e cu particularitatile lui.Nu stiu cum este acest doctor,dar maine dimineata ma duc la el cu cateva analize facute,mama soacra,sa vedem ce sfat ne da.Am inteles ca este foarte intelegator si atent cu pacientii.Nu stiu,nu am programare dar o sa vad daca pot sa abordez o discutie cu dansul.Sant din Piatra Neamt si plec dimineata ca sa fiu la 8 la cabinet.O sa scriu maine.

Utilizator11534607948

acum 5 ani

In doua cuvinte:mi-a salvat viata!

Adauga raspuns

Vezi si alte informatii utile

Cancerul de col uterin – posibilitati de diagnostic Activitatea fizica creste sansele de prevenire a cancerului de san Screeningul cancerului endometrial Virusurile si cancerul Un mar pe zi tine departe 5 tipuri de cancer

Nu ai gasit ce cautai? Cauta intrebari similare

sau adauga o intrebare noua

Adauga o intrebare noua
Cere sfatul medicului ×