oncolyn

Cancer

Postata de lumy36 cu 12 ani in urma.

buna seara.Mama mea a fost operata de o tumoare rectala si i sa pus o proteza(imi cer scuze daca nu m-am exprimat corect).i s-a prescris oncolyn ptr. o perioada de 2 ani.as vrea sa stiu ce efecte secundare pot sa aiba acest medicament.am cautat pe situl producator si nu am gasit nimic.va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Roxana Angel

acum 11 ani

Oncolyn este un medicament 100% natural, pe baza de plante, utilizat cu succes de 15 ani pe piata din SUA din Canada, nu are nici un fel de efecte secundare, mai mult decat atat este o alternativa naturala in lupta impotriva cancerului, prin inhibarea enzimelor urokinase, quinoloxidase si collagenase, necesare celulelor canceroase de a se prolifera şi metastaza.
Oncolyn este totodata o combinaţie de ingrediente active si are actiunea sinergica pentru a consolida sistemul imunitar,rezultand in eliminarea celulelor tumorale şi virusul celulelelor gazda infectate.
Oncolyn acţionează ca un mare supliment imunitar antiviral, care lucrează pentru a consolida sistemul imunitar, eliminand infectarea virala pe baza naturala.
Utilizati cu incredere acest produs din Canada, unicul importator din Romania il gasiti pe siteurile: www.oncolyn.ro si www.tratamentcancer.com.ro. Multa sanatate!

MaricelaPanainte

acum 11 ani

Cine v-a recomandat Oncolynul?