oare am cancer mamar?

Cancer

Postata de luda devojika cu 13 ani in urma.

acum 6 ani am avut probleme la sanul drept,am fost la medic si mi sa spus ca am avut abces mamar,am urmat un tratament si a fost bine dar dupa vreo 6 luni a reaparut si mi-a curs puroi,ma durut cam o saptamana dupa care atrecut,fara tratament,si de atunci tot pe la2-3 luni apare si dispare,dar. acum sa mutat si la sanul stang si apare mai des cam la 3saptamani-o luna,va rog sa imi raspundeti urgent imi este foarte frica,va multumesc.

Raspunsuri (1)

Iulia

acum 8 ani

Buna chiar in momentul de fata si eu am la sanul drept eu folosec plasturi medicinali ca imi trage afara sfatul meu e sa mergem sa ne opereze,pana nu scoate pungulita de acolo tot apare eu luna viitoare ma duc bafta multa