nodul la san

Cancer

Postata de marya123456789 cu 11 ani in urma.

cat timp dureaza o operatie cu nodul la san maling?cate zile stai in spital?

Raspunsuri (4)

camelia

acum 11 ani

Buna! Eu am o prietena care a avut probleme la un san, dar nu s-a operat. S-a tratat la centrul medical Donna, la dna doctor Claudia Teodorescu, un medic specialist foarte bun si foarte amabil. Sigur vei gasi raspuns si rezolvare la problema ta! Mult noroc!

marya123456789

acum 11 ani

buna multumesc pt. raspuns dar unde o pot gasi pe aceasta dna doctor Claudia Teodorescu?

camelia

acum 10 ani

Buna! O poti gasi pe dna doctor la centrul medical donna, din Bucuresti, Str. Traian nr. 234. (intre Calea Mosilor si Foisorul de Foc). Din cate stiu eu, pe acolo trece cu troleibuzul 86.

DELEVADOVA

acum 10 ani

trebuie sa stiti de ce natura este acel nodul , operatia in sine este usoara , in spital se sta intre 5-7 zile , si nu este dureroasa.
SANATATE!