nodul dupa ureche

Cancer

Postata de GeorgetaMatei cu 8 ani in urma.

Am o formatiune nodulara la nivelul trimii medi al parotidei drepte( nodul dupa ureche) nu e dureroasa si as dori sa stiu ce trebuie sa fac . As dori sa evit operatia .. ma pot trata si altfel ? Imi spunea cineva despre o planta numita Napraznic ca ar fi buna. Nu prea stiu ce sa fac ... as dori un sfat. Multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Buna ziua!

Prima data trebuie sa cautati un specialist ORL.

GeorgetaMatei

acum 8 ani

Am fost la un medic de chirurgie buco-faciala si mi sa spus ca trebuie sa ma opereze insa nu stui daca e procedura corecta . Nu stiu daca e bine sa ma operez sau sa raman asa. Multumesc.