nexavar

Cancer

Postata de felicia103 cu 10 ani in urma.

tatal meu este diagnosticat cu hepatocarcinom din august 2012 si cu 1-08 2013 i a fost aprobat nexavarul dar starea lui se inrautatise ,lobul stg era prin tot ,si acum dupa 8 zile de tratament este foarte rau,daca sint metastaze mai are rost sa se chinuie mai rau cu acest medicament?

Raspunsuri (13)

mihalache ion

acum 10 ani

Imi pare rau sa aud faptele intamplate ,dar traiesc si eu aceeasi senzatie ca dvs . Sotia mea are cancer renal iar terapia standard nu a fost reusita si acum trebui sa fac rost de nexavar ,lucru ce tocmai nu mi sta in putinta . Daca il vindeti va rog sa ma contactati. Va multumesc

felicia103

acum 10 ani

cum putem lua legatura?

maria

acum 10 ani

Am nevoie urgent de nexavar pentru sora mea, i s-a extirpat un rinichi si am depus dosarul pe 1 dar avem de asteptat pana se aproba.Traim in Romania.DCa il vindeti, dati-mi un telefon sau un bip si va sun eu.Multumesc anticipat.0723024417

mihalache ion

acum 10 ani

0727 409 389 mi ati face un mare favor in viata . Va multumesc !!

andrei

acum 10 ani

cumpar NEXAVAR 0737 914571

corneliu

acum 10 ani

c***a nexavar 0757138742- 112 cp.- 4000 ron

megabittte

acum 10 ani

CUMPAR NEXAVAR . 0747462606.

stefan

acum 9 ani

cumpar medicamentul nexavar 200 pentru incepere tratament tatal meu, 2 - 3 luni pana la definitivare si aprobare dosar. am acte doveditoare care demonstreaza gravitatea situatiei.
vreau sa marg pana la capat si sa-i mai ofer o sansa
ofer un pret onest si plata pe loc multumesc

ion

acum 9 ani

Da bolnav mai esti.Peste tot ai anunturi pt. toate medicamentele.Rusine samsarule.

rares

acum 9 ani

Cred ca nu ati citit bine anuntul domnule "ION"
acesta este numarul personal, nu se mai afla la alte anunturi pentru ca nu am de ce.
este vorba de tatal meu am acte poze si ce mai doriti pentru a dovedi.
si mai important nu vorbiti cu pacat daca nu stiti despre ce este vorba.
multumesc
si in continuare as dori sa cumpar de la cei care nu mai au nevoie si vor sa ajute.

dumitru

acum 9 ani

Cumpar Nexavar tel contact 0726804009

nevoie

acum 9 ani

buna ziua
cumpar medicamentul Nexavar 200
va multumesc anticipat

marilena

acum 9 ani

As dori sa vorbim despre acest medicament . Cum putem lua legătura?