neoplasm de colon

Cancer

Postata de marilena livia cu 10 ani in urma.

mama mea afost operata de neo de colon cu metastaze hepatice,am facut 6 sedinte de chimio,dupa care am inceput sa facem avastin ,mentionez ca trataamentul cu avastin a fost oprit o data ca nu l-au primit in spital ,apoi l-am inceput si acum oncologul ni l-a oprit pe motiv ca nu mai merge facut pt ca mama are ascita si o stare gen mai putin buna. varog sa ma ajutati

Raspunsuri (2)

colnago

acum 10 ani

Incercati cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni,cel original,de la firma Morinda.
Nu are contraindicatii. Vedeti mai multe:
http://www.youtube.com/watch?v=pPDMJjz7_S4

Nicusor Mitric

acum 10 ani

Stiu ca toti suntem muritori dar nu vreau sa accept ca unchiul meu se poate duce va rog ajutati.ma a fost operat de neo la colon iar acum sa declansat la plamani pe ambii daca stiti ceva ce ii poate lungi viata va rog sunati.ma lacrimile mi s.au uscat s.au nu le mai am 0766503668.nu fiti indiferenti orice conteaza acum sunt disperat .Multumesc din tot sufletul