metastaze osoase

Cancer

Postata de NICOLETA56123904 cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Mama mea are cancer la san( i s-a descoperit un nodul foarte mic dar extrem de activ) si metastaze osoase gradul 4 momentan este internata de doua saptamani la oncologie in Suceava si primeste sange pentru a i se regla o anemie puternica. As dori foarte mult orice sfat, orice informatie care imi poate fi de folos de la cei care au trecut prin acest cumplit diagnostic..Va multumesc mult!

Raspunsuri (11)

gaidasandreea

acum 13 ani

In Bucuresti Prof.dr.Corneliu Moldovan va poate ajuta.Din pacate cancerul 80%nu se vindeca dar daca ai un stil de viata sanatos si urmezi un tratament prescris corect se poate ameliora.Il puteti gasi la o clinica din Piata Iancului.Eu va las nr. de telefon de acolo si cereti mai multe detalii.Stiu doar ca pt cancer recomanda produse chinezesti care au dat rezultate foarte bune daca au fost luate la timp si se urmeaza cu strictete recomandarile. Nr de tel.este 021.252.35.35

Nicoleta

acum 13 ani

Iti multumesc tare mult Andreea pentru raspuns si recomandarea ta iti doresc numai bine si multa sanatate..

Tomoioaga Gabriela

acum 12 ani

Graviola este bun pentru tratament naturist si prevenire. Samburii de caise si resveratrol de asemenea. Se gasesc la Cluj sau pe internet:
www.naturanoastra.shopmania.biz

gaidasandreea

acum 13 ani

La fel si tie si mamei tale.Poate cei care intra pe acest forum cred ca vreau sa fac reclama cuiva dar nu este asa,incerc sa ajut si pe alti atat cat pot si daca medici pe care i-am cunoscut sunt buni si stiu ca pot ajuta mai multe persoane o sa-i recomand de fiecare data cand voi avea ocazia.Multa sanatate

baby_girl

acum 13 ani

Buna ziua. Si eu m-am tratat la acea clinica despre care vorbea Andreea. La Dr. Barbulescu am facut tratament pt dureri insuportabile de clavicula+umar. Este medic bun am scapat de dureri dupa cateva sedinte de tratament cu laser si alte aparate pe care le foloseste.

nicoleta

acum 13 ani

Iti multumesc mult si tie baby.. o sa incerc sa iau legatura cu acesta clinica si o sa fac tot ce imi sta in putinta pentru mama mea..

Graviola

acum 11 ani

Sa incerci in timpul chimioterapiei si cateva luni dupa, suplimente alimentare care contin graviola, sau doar Graviola daca gasesti pe undeva. Nu stiu exact ce face el, dar cred ca e util.
Mai cititi si voi despre medicamentul asta si mai scrieti aici si pentru altii, eu am gasit numai informatii in limba engleza....

cristina

acum 13 ani

incearca si produsele de la Calivita; au protocoale pe afectiuni; una din prietenele mele a remis cancerul de la stadiul 4 la stadiul2 si acum se mentine; ar trebui si o diagnosticare cu biorezonanta si prescriere de produse calivita; sanatate multa!

nicoleta

acum 13 ani

Multumesc mult Cristina!

andreeag

acum 12 ani

pentru tratament complementar si prevenire sunt buni samburii de caise si graviola www.naturanoastra.shopmania.biz

NICOLETA56123904

acum 11 ani

Va multumesc la toti pentru sfaturi din pacate mama mea nu mai este..am pierdut-o in ianuarie..