metastaza osoasa

Cancer

Postata de creatza123 cu 13 ani in urma.

metastaza osoasa este operabila? daca da stiti un medic bun care poate face asta?

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

as vrea sa stiu si eu un rasp la acesta intrebare....mama mea are cancer mamar st 4...cu metastaze osoase

elena

acum 13 ani

daca cineva ma poate ajuta cu un rasp.....ce se mai poate face pt. mama mea daca are cancer mamar de st 4 cu metastaze osose.......exista vreo sanse pt viata ei....daca da...cum?