metastaza gr 4

Cancer

Postata de genyely cu 13 ani in urma.

buna ziua .tatal meu are metastaza gr 4 la plaman.in momentul de fata face citostatice , inca nu s-a operat..tumoarea o are de un an de zile dar a depsitat-o de 2 luni ,as vrea sa stiu daca exista sanse de recuperarea ?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Sanse exista intotdeauna, insa e greu de spus cat de mari. Oricum luptati pana la capat. Va doresc putere!!

Dan M 0724 638604

acum 13 ani

Recomand sa-i dati tatalui sa bea cit mai multa apa kangen. Este produsa de un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. Datorita calitatilor ei aceasta apa are un impact extraordinar supra sanatatii. Apa este anti-oxidanta, alcalina si are o structura foarte fina. In anul 1931, un medic german, Otto Warburg, a luat premiul Nobel in medicina, pentru ca a demosntrat ca, celulele canceroase, nu se vor dezvolta niciodata in mediu supra oxigenat si alcalin. Exact acest mediu ni-l creeaza apa kangen in organism. Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie.

sorina

acum 13 ani

poate apa asta ar fi buna inainte sa te imbolnavestideci nivelul ph-lui sa fie tot timul rdicat!abureala!nu cred ca cineva reuseste sa-si mentina alcalinitatea in organism.daca ar fi ceva de apa asta din 1931 si pina in zilele noastre medicii nu ar fi aplicat tratamentul cu apaviekangen?favisan iti recomanda apa de pe argilaca te vindeci de cancer!trage singur concluzi ca eu am tras-o acum 15 ani1

Beatrice

acum 12 ani

Apa Kangen previne aparitia anumitor boli iar in acest caz datorita proprietatii de micro-clusterig (este foarte fina) reuseste sa oxigeneze creierul mai repede- ajuta recuperarea intr-un mod mai rapid dupa citostatice. Pentru mai multe detalii intrati pe http://www.kangenapa.com