melanom

Cancer Melanom metastatic

Postata de ramona33136395 cu 13 ani in urma.

Am 28 de ani si in urma exciziei unui
nev am fost diagnosticata cu melanom -fragment cutanat cu leziuni de lentigo malign, clark 1, breslow

Raspunsuri (4)

nicu

acum 13 ani

dute la un specialist

ni

acum 13 ani

MULTA SANATATE

NICU

acum 13 ani

SARBATORI FERICITE RAMONA SI MULTA MULTA SANATATE.UN CRACIUN FERICIT SI TOT BINELE DIN LUME!DACA VREI SA VORBIM ID MEU ESTE NICOLAS_NYCK

mona

acum 13 ani

si prietenul meu (26 ani)este diagnosticat cu melanom malign nodular,clark III.breslow 2 mm,gradul I a..nu i-au dat nici un tratament adjuvant...i-sa facut doar reexcizie in locul melanomului si i-a iesit tesut curat..acum la un ct i-au iesit ficatu si splina putin marite(restu fiind in regula)!daca ma poate ajuta cineva cu orice fel de informatie legata de acest tip de cancer va rog sa imi scrieti pe [email protected].