mai exista o sansa ?

Cancer

Postata de Ruxandra52126908 cu 15 ani in urma.

buna tatal meu afost operat acum 6 ani de cancer la stomac.Acum a recidivat si l-am operat din nou insa medicul a fost foarte sumbru. Cancer cardio-tuberozitar cu invazie in diafragm ,tumora de marimea unei portocale-neoperabil. .Oare aceasta tumora chiar nu s-a putut extirpa ? Mai are o sansa?

Raspunsuri (1)

Ruxandra52126908

acum 15 ani

Buna. Acesta a fost raspunsul chirurgului ,dar oare atata vreme cat nu sunt metastaze n-ar trebui sa mai existe o sansa ? Eu nu ma pot resemna.