LLC

Cancer

Postata de rusa cu 10 ani in urma.

Daca nr. leucocitelor este de 28,0 si al limfocitelor este de 67 poate fi un cancer al sangelui?
La observatii in cazul examenului citologic scrie Leucocitoza moderata cu limfocotoza frecvente!

Raspunsuri (2)

nu

acum 10 ani

mai mult ca sigur este o parazitoza masiva,va rog sa luati paraprotex.Daca vreti sa stiti cum se ia,am nevoie de mai multe informatii,scrieti-mi pe vitaguard yahoo,astept mailul dvs cu specificarea problemei

nu

acum 10 ani

mai mult ca sigur este o parazitoza masiva,va rog sa luati paraprotex.Daca vreti sa stiti cum se ia,am nevoie de mai multe informatii,scrieti-mi pe vitaguard yahoo,astept mailul dvs cu specificarea problemei