lista alimente

Cancer

Postata de olivata cu 9 ani in urma.

va rog, as dori si eu lista cu alimente fara iod. Multumesc anticipat! adresa este [email protected]

Raspunsuri (1)

MaryGeo

acum 8 ani

Pe langa alimentele fara iod, ai putea incerca un aliment dietetic cu destinatie nutritionala speciala, Se numeste Avemar, formula cu granule care prin administrare regulata poate imbunatati starea si calitatea vietii in procesul de tratament sau recuperare dupa o interventie chirurgicala (diminueaza starea de oboseala cauzata de boala, in anumite cazuri si efectele secundare ale chimioterapiei/ radioterapiei; ajuta la mentinerea greutatii corpului chiar si in etapele in care dispare pofta de mancare)