junghi

Cancer

Postata de mariusjimy cu 14 ani in urma.

Buna ziua cum poate scapa mama mea de un junghi de care nu scapa nici cu calmante ,junghiul s-a stabilit de ceva vreme si nu ii da pace.
ce ar putea fi si cum s-ar rezolva?
Cu respect,
Marius

Raspunsuri (4)

mocanu gabriela

acum 14 ani

si eu am patit asa ceva si daca este instalat mai de mult, este dureros si trece si mai greu durerea chiar iradiind de ai impresia ca ai ceva la inima de ex.mie personal mi l-a strans cu putere cineva de mai multe ori chiar daca doare si apoi am aplicat diclofenac.practic acolo este un muschi care sete contractat continuu si apasa pe n spinali.rabdareee ca va trece.

tingaeala nedelia

acum 8 ani

Buna ziua.de vreo 5zile am un junghi in zona inimi cind respir sau cind fac efort ceasi putea face.

mariusjimy

acum 14 ani

da dar mama mea sufera de o boala de cancer, crezi ca o afecteaza asa ceva ? ca de strans e cam greu si o tine de cam 2 luni cel putin

Adrienne

acum 14 ani

Depinde, de ce fel de cancer sufera..........in acest caz ,este bine sa faca o radiografie pulmonara ,pentru a vedea daca nu este vorba de o metastaza..........Multa sanatate !