In legatura cu cancerul

Cancer

Postata de edena cu 11 ani in urma.

Buna ziua , am si eu o intrebare, tatal meu a fost operat de cancer la buza malign de un an si ceva, i s-a zis ca nu are voie sa beie si sa fumeze, de ceva vreme a inceput sa fumeze iar, si nu stiu dar banuiesc, cel putin o tigara pe zi o fuma daca nu la daoua zile, nu stiu exact...e normal ca acum sa ii crape buza de zos un pic, si mai mult la coltu gurii unde a fost operat? credeti ca e predispus ca boala sa recidiveze? va multumesc

Raspunsuri (1)

Balint Andreea

acum 11 ani

Ca sa previna o recidiva, recomand tratamentul pe baza de zeolit lichid imbunatatit cu DHQ. Are rolul de a stopa evolutia cancerului si de a preveni orice recidiva. Multa sanatate va doresc!