Implicatiile fumatului in patologia orala

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

buna seara ,am rugamintea de a ma sfatui ce trebuie sau nu trebuie sa mananc in cazul unui cancer de endometru pentru ca nimeni nu ma sfatuie ,iar dic se vorbeste staga, dreapta nu ma pot dumerii fiecare spune ce aude din aproape in aproape. va multumesc

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna seara ,am rugamintea de a ma sfatui ce trebuie sau nu trebuie sa mananc in cazul unui cancer de endometru pentru ca nimeni nu ma sfatuie ,iar dic se vorbeste staga, dreapta nu ma pot dumerii fiecare spune ce aude din aproape in aproape. va multumesc

Dorina6899908

acum 15 ani

Exact acelas raspuns {pareri} il vei primi si de pe forum.... Daca ai luat legatura cu medicul oncolog, nu se poate sa nu fi stiut sa-ti dea un raspuns . Multa sanatate !

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am gingiile si cerul gurii umflate si ma dor.de asemenea mentionez ca simt o durere permanenta la nivelul tuturor dintilor si ca sangereaza la periaj.am folosit doar glicerina la sfatul farmacistei dar fara rezultat.va rog spuneti-mi ce sa fac!