Examen PET/CT

Cancer

Postata de MARIA124132135 cu 13 ani in urma.

Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti unde as putea sa fac un examen PET/CT pentru cancer mamar sin drept operat si chimio-radioterapic tratat in anul 2009.Daca aceast examen este decontat de Casa de Sanatate si ce documente imi trebuiesc pentru dosar sau unde pot gasi informatii detaliate pentru aceasta situatie. Multumesc!Doresc raspuns daca se poate si pe adresa de email

Raspunsuri (3)

adriana

acum 13 ani

EUROMEDICA PRET 5100 RONI DOSARUL IL DEPUN EI CU RECOMDARE DOCTORULI ONCOLOG COPI DUPA TOATE ACTELE DE BOALA

cryssa

acum 13 ani

http://www.petct.ro/ succes si sanatate

MARIA124132135

acum 13 ani

Multumesc!In urmatoarea perioada voi lua legatura cu dvs.Doresc foarte mult sa-mi efectuez acest examen.