Este Normal Sa Zep***asca Pe La Anus ,Fiind Operata La Colon Si Ci Iliostoma??

Cancer

Postata de Utilizator11556899668 cu 4 ani in urma.

Buna seara,mama mea este operata in data de 29.03/19,de colon cu iliostoma totul s decurs normal doar ca acum 2 zile in urma i_a aparut problema aceasta de a curge un lichid pe la anus

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/recuperarea-medicala-dupa-o-interventie-chirurgicala_17602