Durere de san!!!

Cancer

Postata de Nicolae44108422 cu 15 ani in urma.

de cateva zile am niste dureri intepatoare la nivelul sanului stang ... sunt niste dureri care se propaga d l nivelul sanului pana l mamelon ...:|... Mentionez ca trebui sa-mi vina si menstruatia dar nu am mai avut asemenea simoptome pana acum.

Raspunsuri (1)

Emilia78

acum 15 ani

roxana,aceste dureri de sin sint foarte dubioase sfatul meu,mergi la dr.si fa o mamografie nu vreau sa te speri dar trebuie neaparat sa-ti faci radiografie mamara nu e de glumit,sa-mi transmiti si mie rezultatul,daca il faci!sa auzim de bine